sobota, 3 grudnia 2011

Przerwa, remont i wystawy


Witajcie Kochani!!!

Aktualnie mam małą przerwę od fotografowania związaną z remontem mojego studia fotograficznego. Remont już dobiega końca więc wkrótce wrócę do moich projektów - tym razem będzie jeszcze bardziej mrocznie i niespodziewanie. Przez ten czas pojawiło się w mojej głowie bardzo dużo pomysłów, które będę chciał zrealizować. W nowym studiu będę miał więcej możliwości do popisu także spodziewajcie się naprawdę potężnej petardy ;)

Tymczasem moje prace można było oglądać w listopadzie w Pływalni Artystycznej w Rydułtowskim Centrum Kultury. Dziękuje wszystkim za ciepłe przyjęcie a zwłaszcza Katarzynie Chwałek za zaproszenie i zorganizowanie wystawy oraz finisażu imprezy.


Już w styczniu moje prace będzie można oglądać na wystawie autorskiej w Rybniku (wkrótce podam szczegóły) oraz 14 Stycznia w Muzeum Miejskim "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej odbędzie się wernisaż wystawy Towarzystwa Fotograficznego "Wizjonerzy" - gdzie wraz z zaprzyjaźnionymi artystami zaprezentujemy około stu naprawdę ciekawych prac. Każdy z nas wybrał coś naprawdę od serca także już teraz serdecznie zapraszam.

1 komentarz:

  1. Remont studia - wiem coś o tym... Czekamy na nowości zatem... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń